فروشگاه صورتی ایران مارکت سنتر - زلزله های مصنوعی و مهندسی شده

ارزان ولی مطمئن بخرید...


Admin Logo
themebox Logoتاریخ:چهارشنبه 27 دی 1396-07:58 ب.ظ

نویسنده :بی بی

زلزله های مصنوعی و مهندسی شده

اگر شما هم در مورد زلزله های اخیر و این که آیا عمدی ایجاد شده یا نه در ذهنتان شک وجود دارد مقاله ی زیر را مطالعه کنید:


این روزها در چهارگوشه ایران شاهد زلزله ها و پس لرزهای عجیبی هستیم و قطعا برایمان عجیب است که شاید این همه زلزله آن هم فقط در ایران چطور ممکن است , حتی چند سالی است که از نعمت بارش های پاییزی در کشور محرومیم و آیا واقعا تمام اینها طبیعی است ؟
خیر عزیزان در حالت عادی این امر ممکن و حتی مسبوق به سابقه نیست مگر آنکه توسط نیرویی مصنوعی و دست ساز بشر کنترل شود و قطعا این روزها بسیاری از ما در خصوص تکنولوژی هارپ چیزهایی شنیده ایم اما هارپ چیست و چه ربطی به زلزله دارد ؟
HAARP ( High Frequency Active Auroral Research Program)
یک برنامه ی به ظاهر علمی تحقیقاتی برای استفاده از پتانسیل الکترو مغناطیس جو زمین و بهره وری از این پتانسیل برای توزیع و مدیریت منابع بارشی و زیست محیطی اما متاسفانه اینگونه نیست و هارپ یک پروژه صد در صد نظامی است که توسط وزارت دفاع آمریکا تولید شده و به بهره برداری رسیده است و با این تکنولوژی آمریکاییها می توانند در تمامی عوامل طبیعی بروی روی زمین , در داخل زمین و حتی در بالای زمین دست برده و آنها را دستخوش تغییرات مهندسی شده کنند.
هارپ چگونه عمل می کند ؟
وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون ) با همکاری نیروی هوایی آمریکا , نیروی دریایی آمریکا , دانشگاه آلاسکا و مرکز تحقیقات پیشرفته نظامی آمریکا تکنولوژی هارپ را با شماره اختراع 4686605 تولید و به ثبت رساندند و آنرا در 200 مایلی آلاسکا در زمینی در حدود 500000 متر مربع بنا کردند که در حال حاضر 180 آنتن 72 متری در آنجا با ظرفیت تولید و ارسال 3 میلیارد وات امواج اکترومغناطیسی با فرکانس 2.5 تا 10 مگا هرتز مشغول به کار است .
این آنتن ها امواج رادیویی و الکترومغناطیسی را به لایه ی مغناطیسی زمین به نام یونیسفر ارسال می کنند و توسط آن می توان مسیر بادها , ابرها و حتی تشعشعات خورشید را مدیریت و جابجا نمود .
امروزه آنها می توانند با این تکنولوژی مسیر هواپیماها و حتی موشک های نظامی را تغییر داده و آنها را از جو زمین خارج و یا به نقطه ی دیگری هدایت نمایند همچنین ایجاد زلزله های مشخص , سونامی و بارش های سیل آسا و طوفان های شدید از دیگر قابلیت های این تکنولوژی می باشد.
تکنولوژی هارپ چه نقشی در زلزله دارد ؟
وزارت دفاع آمریکا فضاپیمای بدون سرنشینی به نام X-37B  را که توسط ناسا طراحی و توسط شرکت بوئینگ فانتوم تولید شده در اختیار دارد این فضاپیما حدود 9 متر طول و 3 متر ارتفاع و 5 تن وزن دارد که در ظاهر هدف آن تحقیقاتی و حرکت در مدار و لایه ی یونیسفر زمین است,  اما این فضا پیما یک ابزار صد در صد جنگی بوده و عملا وظیفه ی آن دریافت امواج الکترومغناطیس از مرکز هارپ در آلاسکا و شلیک آن به سمت گسل های روی زمین است و با شلیک این امواج به سمت گسل ها زلزله اتفاق می افتد , از نشانه های تلاقی این امواج با لایه ی الکترومغناطیس زمین و این فضاپیما مشاهده ی نورهای عجیب در آسمان می باشد .
در 11 مارس 2011 ژاپن شاهد زلزله ای عجیب در شمال شرق کشور خود بود زلزله ای که بسیاری از مطبوعات آنرا به نام حمله اتمی دوم آمریکا به این کشور می نامند زلزله ای که در آن 230 هزار ژاپنی جان خود را از دست دادند و جالب اینکه فصاپیمای X-37B در تاریخ 5 مارس همان سال و دقیقا 6 روز قبل از فاجعه به فضا ارسال شده بود .
این زلزله مصادف بود با تلاش ژاپن برای جایگزینی پول دیگری به جای دلار آمریکا در کلیه مبادلات بین المللی .
تمامی ارتباطات و اتصالات در زمین و فضا از طریق امواج رادیویی و اکترومغناطیسی انجام می شود و هارپ تکنولوژی مدیریت و مهندسی و تغییر و حتی تولید این امواج است که امروزه توسط وازرت دفاع آمریکا استفاده می شود و این همان جنگ ستارگانی است که سالها پیش به نحو دیگری آنرا به ما نشان می دادند .
" ای کاش می توانستم درخصوص گرانش هم در این مطلب برایتان توضیح دهم همان گرانشی که آقای Zbigniew Brzezinski مشاور وقت رییس جمهور آمریکا در سال 1970 اعلام کرد ما مرکز گرانش را به آمریکا انتقال دادیم و دیگر هم اجازه نخواهیم داد که به اروپا و آسیا برگردد "  
اما اینبار زمزمه های زلزله تهران است و فضاپیمای X-37B ظاهرا" برای ماموریت تحقیقاتی دیگری در فوریه سال 2018 آماده می شود .

#دکتر_علی_ناظم
#متخصص_فناوری_اطلاعات و ارتباطات و زیرساخت های مخابراتیبرای ورود به فروشگاه می هی و مشاهده سایر محصولات(ایران مارکت سنتر) ااینجا را کلیک کنید 
نوع مطلب : نکات زندگی