تبلیغات
فروشگاه صورتی ایران مارکت سنتر - جراحی بینی با کدام دکتر

ارزان ولی مطمئن بخرید...


Admin Logo
themebox Logoتاریخ:چهارشنبه 29 اردیبهشت 1395-12:02 ق.ظ

نویسنده :بی بی

جراحی بینی با کدام دکتر

اگر به دنبال این هستید که بدانید جراحی بینی با کدام دکتر بهتر است ، باید به شما عرض کنم که طبق تحقیقاتی که من انجام دادم شما باید مراجعات مکرر به مطب پزشک مورد نظرتان داشته باشید و از وضعیت بیمارهایی که جراحی شده اند با خبر شوید و ببینید تا چه حد راضی هستند. اما این روش طبق تحقیقات انجام شده و گفته های افراد جواب نخواهد داد زیرا خیلی از این پزشکان محترم بیمارهایی را که مشکلی در عملشان بوجود آمده و عدم رضایت دارند یا به ترمیم نیاز دارند در یک روز مشخص مثلا پنجشنبه بدون حضور سایر بیماران ویزیت می کنند در نتیجه شما اگر هر چه قدر هم که برای ویزیت پیش دکتر بروید مریض های ناراضی قبلی یا بینی های کج شده یا پره سوراخ شده یا غضروف از بین رفته و سایر موارد و مشکلات مثل افتادن نوک بینی را نخواهید دید و فقط کسانی که می بینید که از عمل خود رضایت دارند.
بعضی از دکتر ها در کلینیک جراحی می کنند و برخی در بیمارستان. به نظر می رسد جراحی در بیمارستان خیلی بهتر باشد و ایمنی و لوازم بهتری داشته باشد. شاید زمان جراحی برای شما مشکلی پیش بیاید مشخص است که یک بیمارستان موقعیت بهتری دارد و بخش های آی سی یو و سی سی یو و سایر امکانات باعث می شود در موارد اورژانسی که ممکن است حین یا بعد از عمل پیش بیاید بهتر مواجه شوید.
بعضی از دکتر ها هزینه ای که اعلام می کنند هزینه ی عمل و بعد از آن شامل ویزیت های بعدی و بخیه کشیدن و گچ و چسب و پانسمان و سایر مواردی که در مراحل بعد نیاز هست می باشد اما برخی دیگر هر بار باز هم از شما پول می گیرند.
عده ای از پزشکان معروف که تا به امروز نان معروفیت خود را می خورده اند و بنا به دلایلی این سال ها عمل هایشان موفقیت آمیز نبوده و موجب خشم و نارضایتی بیمارها شده است روش جدیدی را ابداع کرده اند و آن این که قبل از جراحی از بیمار رضایت محضری می گیرند که در صورت هر گونه اشکال بیمار حق اعتراض و شکایت را از خود سلب می کند. توجه داشته باشید که این رضایت با رضایتی که همیشه قبل از عمل های جراحی از بیمار یا همراه و یا ولی و قیم او می گیرند تفاوت دارد و به هیچ وجه رضایت محضری ندهید که بعدها اگر مشکلی پیش آمد بتوانید خصارت بگیرید و هزینه جراحی ترمیمی را کمتر بپردازید.
بعضی از دکتر های معروف به علت بیماری یا کهولت سن یا بی مسئولیتی کار جراحی را به وردست و یا آسیستان های خود می سپارند و این موضوع از کیفیت و رضایت بیماران کاسته و خیلی جراحی ها اشتباه و یا با عدم رضایت بیمارها منتهی شده است. در انتخاب دکتر خود خیلی توجه کنید.
اسامی چند تا از دکترهای جراح  که جراحی بینی انجام می دهند را می نویسیم اما به منزله تائید هیچیک نیست. هستند پزشکانی که خیلی هم معروف هستند اما شاکی در دادگاه دارند و پرونده دارند که بینی را خراب کرده اند و بد عمل کرده اند و متاسفانه انجام جراحی ترمیمی هزینه خیلی بیشتری دارد و فرصت بیشتری را می طلبد.
دکتر قارونی - دکتر میر محمد مجلسی - دکتر امیرزاد- دکتر علی زینلی-  دکتر شهریار یحیوی - دکتر افلاکی - دکتر ابیانه - دکتر سجادیان - دکتر بلاجی- دکتر فرشید محبوبی راد. دکتر عالیان. دکتر بهروز فرزام (گاندی) - دکتر رضا ساریخانی - دکتر علی اکبر جلالی - مسعود راستکاری - کامران اسعدی


برای ورود به فروشگاه می هی و مشاهده سایر محصولات(ایران مارکت سنتر) ااینجا را کلیک کنید 
برای اطلاعات بیشتر روی لینک مقابل کلیک کنید: گیره کوچک کننده بینی 

نوع مطلب : متفرقه