تبلیغات
فروشگاه صورتی ایران مارکت سنتر - خدمات آنلاین تایپ شبانه روزی بدون تعطیل

ارزان ولی مطمئن بخرید...


Admin Logo
themebox Logoتاریخ:یکشنبه 1 شهریور 1394-10:55 ق.ظ

نویسنده :بی بی

خدمات آنلاین تایپ شبانه روزی بدون تعطیل

اگر در روز تعطیل نیاز به تایپیست دارید یا کار فوری برای تایپ دارید یا تایپیست در دسترس ندارید حتی اگر یک صفحه کار برای تایپ داشته باشید می توانید در این سایت ثبت نام کنید و هر وقت احتیاج دارید کافی است تصویر صفحه دست نویس یا صفحه کتاب را بگیرید و در سایت بگذارید تا تایپیست های ما روی کار شما پیشنهاد بدهند و شما بهترین پیشنهاد را انتخاب می کنید و کار را به آنها می سپارید تا انجام بدهند. توجه داشته باشید که در اینجا این سایت مثل یک بنگاه عمل می کند و از حق شما دفاع خواهد کرد تا تایپسیت کار خود را درست انجام دهد. در واقع شما یک مبلغ تضمین برای کار در نظر می گیرید که از طرف تایپیست نزد سایت می ماند. بهتر است امروز ثبت نام کنید تا اکانت شما فعال شود و روزی که به تایپ نیاز داشتید وقت شما کمتر گرفته شود.
روزانه صد ها نفر کارهای تایپ پایان نامه، مقاله های دانشجویی و دانش آموزی یا بخش های کتاب خود را برای تایپ به این سایت می سپارند. شما نیز می توانید همین کار را بکنید. اگر پروژه مهمی دارید که نمی خواهید کسی کل آن را در  دسترس داشته باشید یا اگر کار حجیم هست و عجله دارید می توانید کار را به چند بخش تقسیم کنید و به تدریج در سایت بگذارید تا هم همه ی کار در دست یک نفر نباشد و هم این  که سرعت عمل در انجام کار صورت گیرد. تایپیست های سایت با سابقه و دارای امتیاز هستند و می توانید روی پیشنهاداتی که برای تایپ کار شما داده می شود تصمیم گیری کنید و هر کدام را که مایل بودید قبول کنید. بعد از تایپ کار شما در سایت قرار می گیرد و می توانید بعد از پرداخت آن را دانلود کنید. اگر مشکلی پیش بیاید می توانید در سایت شکایت مطرح کنید و ...
توجه داشته باشید که قیمت ها بر اساس هر صفحه استاندارد سایت تعریف شده است و نرخ فارسی و انگلیسی و فرمول و ... متفاوت می باشد.  قیمت ها بسیار معقول است و ارزش دارد. با یک بار امتحان مشتری خواهید شد. اگر مایل هستید نیم فاصله در کار شما رعایت شود باید در توضیحات مرقوم بفرمایید. یا اگر تیتر ها باید درشت تر باشند یا فاصله خاصی مد نظر شماست. توجه داشته باشید که در غیر اینصورت متن ها ساده و با فرمت استاندارد سایت ارائه می شود و بسیار با صرفه است.

برای ثبت نام و استفاده از خدمات آنلاین تایپ شبانه روزی بدون تعطیل  به این نشانی مراجعه نمایید و هم اینک ثبت نام کنید. شاید روزی شما هم نیاز داشته باشید:
برای ورود به فروشگاه می هی و مشاهده سایر محصولات(ایران مارکت سنتر) ااینجا را کلیک کنید 
نوع مطلب : متفرقه